Ranking TOP5 - najlepsze zabawki edukacyjne dla dzieci

W dzisiejszych czasach wybór zabawek dla dzieci może przyprawić o zawrót głowy. Producenci prześcigają się w najróżniejszych wzorach, kolorach i funkcjach zabawek. Kiedy kupujesz jedną z nich, zastanów się jakie funkcje powinna spełniać. Zabawka musi być dopasowana do wieku i umiejętności dziecka, a tym samym zachęcać je nie tylko do zabawy, ale także do nauki. Jednak wybór odpowiedniego modelu nie jest łatwy. Przykładowo na jakie zabawki edukacyjne dla 6 -miesięcznego dziecka zdecydujesz się, jeśli wydaje Ci się, że nie rozumie ono jeszcze zbyt wiele? Aby pozbyć się wątpliwości, zobacz nasz ranking zabawek edukacyjnych dla dzieci.

5. Drewniane Patyczki Edukacyjne Matematyczne do Nauki Liczenia Viga Toys

Jeśli zastanawiasz się jakie zabawki edukacyjne dla dziecka są najbardziej wartościowe, weź pod uwagę tę zabawkę. Jest ona przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia. Świetnie uczy kształtów, kolorów i pomaga nabywać umiejętności motoryczne.

4. SMALL FOOT Drewniana Tabliczka Mnożenia RIO

To propozycja dla dzieci powyżej 6 roku życia. Ta wyjątkowa tablica wykonana z drewna wspiera naukę dziecka poprzez zabawę. Dzięki niej maluch może bardzo łatwo nauczyć się tabliczki mnożenia, nawet zanim zacznie szkołę. Taka zabawka angażuje nie tylko dzieci, ale również rodziców, zatem jest to świetna okazja do wspólnego spędzania czasu. Pozwala przyswoić wiedzę w sposób łagodny i prosty dla dziecka.

3. SMALL FOOT Drewniane Krosno Tkackie dla dzieci

Ta zabawka również jest przeznaczona dla tych dzieci, które ukończyły 6 rok życia. Będzie to idealny wybór dla każdego małego artysty. Zabawka umożliwia tworzenie unikalnych tkanin o różnych wzorach przy pomocy włóczek. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Jest to świetny sposób na odciągnięcie dziecka od telefonu czy tabletu. Szczególnie docenią ją dzieci, które lubią prace manualne.

2. SMALL FOOT Matematyka dla Najmłodszych- zabawka układanka dla dzieci

To propozycja wspomagająca naukę matematyki. Jeśli chcesz wybierać zabawki edukacyjne dla dzieci, które będą miały wpływ na ich oceny, jest to świetna propozycja dla Ciebie! Jest to drewniana tablica z układanką. Dziecko ma za zadanie dopasować kolorowe kwadraciki do okienek tak, aby wynik był poprawny. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia, jednak będzie świetnym prezentem nawet dla dziecka, które chodzi już do szkoły.

1. Viga Drewniana Tablica magnetyczna Farma

Ta propozycja może Ci się spodobać jeśli zastanawiasz się jakie zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka są najlepsze. Zabawka uczy dziecko rozpoznawania zwierząt mieszkających na wsi, a dodatkowo wspomaga koordynację ruchowo- wzrokową.
Jak widać, ilość modeli zabawek na rynku jest ogromna. Wybierając zabawki edukacyjne dla dzieci, warto mieć na uwadze ich wpływ na rozwój dziecka. Bardzo ważne jest, aby dopasować je do wieku dziecka- sprawi to, że będą naprawdę pomagały Twojemu maluchowi rozwijać się. Powyższy ranking zabawek edukacyjnych dla dzieci pomoże Ci podjąć decyzję i kupić zabawkę, której Twoje dziecko będzie chętnie używać.