Ranking TOP3 - najlepsze zabawki dla dzieci w wieku 7-8 lat

Gdzie znaleźć ciekawe zabawki dla 7 latka? Jakie zabawki dla 8 latki wybrać?

Robienie prezentów dzieciom z każdym rokiem staje się coraz trudniejsze. Siedmio i ośmio- letnie dzieci nie czasem trudno zainteresować, poza tym mają już swoje upodobania i trzeba je brać pod uwagę przy wyborze zabawek. W rankingu TOP3 – zabawki dla dzieci 7 lat i 8 lat prezentujemy zestawy z kategorii prezentów kreatywnych, które pozwalają ćwiczyć różne umiejętności i puścić wodze fantazji.

Ranking zabawek dla 7 latka – TOP3

Miejsce 3: SMALL FOOT Układanie Robota - Układanka Przybijanka

Układanka Przybijanka to niedroga i niewielka, ale za to bardzo interesująca zabawka dla 7-letniego chłopca lub dziewczynki. Zestaw składa się z korkowej tablicy, kolorowych płytek o różnych kształtach z otworkami, pinezek, dwóch młoteczków oraz kart z robotami. Można je odwzorować, lub stworzyć swojego robota, przybijając płytki do tablicy. Takie kreatywne i jednocześnie proste zestawy, produkowane przez Small Foot to także dobre zabawki dla 8 latki.

Miejsce 2: SMALL FOOT Nici i Koraliki do nawlekania dla dzieci

Drugie miejsce w rankingu kreatywnych zabawek dla 7 latka i 8 latka zajmuje ten bogaty zestaw z kategorii DIY. Mimo wielu elementów całość ma atrakcyjną cenę. Nici i koraliki to zabawka dla dziewczynki w wieku 7 lat, która sprawi wiele radości i pozwoli stworzyć własną biżuterię. W kasetce znajdują się kolorowe koraliki w kształcie serc, kwadratów, kwiatuszków i wiele innych, kostki z literkami oraz sznureczki i kółeczka. Bardzo urozmaicone koraliki pozwalają stworzyć wiele kompozycji, naszyjników, bransoletek, kolczyków itd. Ta propozycja od Small Foot może trafić także w gusta starszych dzieci, zwłaszcza jako nietuzinkowa zabawka dla 8-letniego chłopca, który uwielbia zajęcia plastyczne lub rzemiosło.

Miejsce 1: STEP2 Warsztat Stolarski Majsterkowicza

Tej propozycji nie pobije nic! Oto prawdziwy warsztat stolarski pełen narzędzi, które działają prawie tak jak te dla dorosłych, oraz piankowych elementów, które można łączyć na różne sposoby. To może być wspaniała zabawka dla 7 latka lub starszego dziecka, które interesuje się majsterkowaniem, ale nie może jeszcze samodzielnie operować wiertarką czy młotkiem. Warsztat wygląda imponująco. Składa się z : 3 wierteł, 1 wiertarki, 8 śrub, młotka, 42 piankowych klocków. Dlaczego nie ma tutaj prawdziwego drewna? Pianka jest dużo bezpieczniejsza. Kupując ten zestaw, nie trzeba obawiać się siniaków czy innych kontuzji. Super propozycja prezentu na każdą okazję dla 7 lub 8 letniego malucha. Zapewni długie godziny zabawy i ćwiczenie ważnych umiejętności. Wszystkie zabawki, które znalazły się w najlepszej trójce prezentów dla 7 i 8-latka, są wysokiej jakości oraz posiadają certyfikaty poświadczające ich bezpieczeństwo. Dostępne są w sprzedaży on-line, w dobrych sklepach dziecięcych, takich jak Maludas. Wybierając zestawy kreatywne, masz pewność, że Twoje dziecko dostanie nie tylko obietnicę świetnej zabawy, ale także wsparcie rozwoju najważniejszych umiejętności oraz wyobraźni.