Ranking TOP3 - najlepsze zabawki dla dzieci w wieku 2 lat

Twoje dziecko obchodzi drugie urodziny? Pewnie dziwisz się, że tak nagle z bezradnego niemowlęcia stało się szybkim i zwinnym maluchem, które trudno utrzymać w miejscu. Coraz więcej potrafi i coraz szybciej się nudzi, a do tego ma bardzo dużo energii, dlatego wybór dobrej zabawki to nie lada wyzwanie.

Ranking zabawek dla dwulatka

W wyborze zabawek kierowaliśmy się przede wszystkim ich bezpieczeństwem i jakością. Zabawki dla 2 latka muszą być solidne, wytrzymałe i nietoksyczne, bo w tym wieku dzieci nadal lubią wkładać sobie przedmioty do buzi. Poza tym chętnie eksperymentują – zabawki muszą przetrwać m.in. rzucanie o ściany czy kopanie. Prezenty dla 2 latka wybrane do tego rankingu, posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty i można je znaleźć na stronie maludas.pl.

Miejsce 3

SMALL FOOT Wieża Edukacyjna - Przebijanka dla dzieci

Świetna propozycja niedrogiej zabawki dla 2 latka chłopca, który ma za dużo energii. Przebijanka pozwala skutecznie wyładować jej nadmiar, bez obaw o zniszczenia czy urazy. Zabawa polega na uderzaniu piłeczki młotkiem tak, aby przebiła się przez otwór i stoczyła po drewnianej konstrukcji. Wieża Edukacyjna Small Foot jest nieduża, dzięki czemu można ją zabrać w podróż samochodem lub do wózka spacerowego – pozwoli zająć malucha podczas robienia zakupów.

Miejsce 2

SMALL FOOT Wieża Edukacyjna dla Dzieci - Zwierzęta

Ta zabawka, mimo swojej prostej formy, daje bardzo dużo możliwości. Wieża Edukacyjna Zwierzęta składa się z kartonowych kostek w różnych rozmiarach i będzie idealną zabawką dla 2- letniej dziewczynki. Zadaniem dziecka jest ułożenie ich od największej do najmniejszej, ale to tylko podstawowa możliwość. Na każdej kostce są obrazki ze zwierzętami, miejscami, w których żyją, posiłkami, które jedzą. Oprócz tego kubiki mają otwory, w których należy umieścić dołączone do zestawu figurki zwierząt. Prosta budowa i dodatkowe elementy sprawią, że maluch z pewnością znajdzie setki innych zastosowań edukacyjnej wieży.

Miejsce 3

SMALL FOOT Motor Activity Cube Giuliano - kostka interaktywna

Trudno znaleźć lepsze zabawki dla 2 latka niż takie kostki interaktywne. Motor Activity Cube Giuliano to jedna z najbardziej rozbudowanych kostek na rynku. Jest całkiem spora, a elementy do zabawy znajdują się zarówno na czterech ściankach, jak i na górze kostki. Na ścianach kostki znajdują się:
• labirynt z kuleczkami, • obracane kostki z literkami alfabetu i obrazkami,
• 9 kostek z cyframi i ilustracjami,
• tradycyjne liczydło,
• trójstronne puzzle,
• labirynt do przesuwania klocków z robaczkami.
Góra kostki to istna plątanina zabawnych gadżetów. Można przesuwać kuleczki po kolorowych drucikach lub samochodziki wzdłuż ich torów, a wszystko wygląda naprawdę skomplikowanie. Nie ma lepszej zabawki chłopca czy dziewczynki, którzy skończyli właśnie 2 latka, zwłaszcza jeśli rodzice chcą mieć chwilę dla siebie. Kostka od Small Foot zainteresuje dziecko na całe godziny. Ma tyle opcji, że trudno je wszystkie odkryć za pierwszym razem. A poza tym pozwala opanować nowe umiejętności, jest dobrym wstępem do nauki cyfr i liter. Motor Activity Cube Giuliano wygrywa ranking zabawek dla dwulatka.