o kosi słów kilka

Mam na imię Iwona i od dwóch lat jestem przede wszystkim mamą, teraz już dwojga wspaniałych dzieci. Blog to zapis moich doświadczeń nie zawsze przecudownych i nie zawsze przeokropnych. Bez miodku w sprawach trudnych, za to zawsze z humorem choćby przez łzy.
Poznaj nas!

3 myśli na temat “o kosi słów kilka

 1. Cześć Iwonka!
  Wpadłam na Twój blok całkiem przypadkiem….przepis ma marynowaną cukinię mnie tu zwabił:-) Z ciekawości zaczęłam u Ciebie buszować i po prostu muszę to napisać (choć nigdy wcześniej nic takiego nie robiłam). Twoje teksty są zajefajne! Są śmieszne, są wzruszające, są ciekawe….są prawdziwe!:-) Nie wiem czy będziesz trwała w tym blogowaniu kolejny rok ale wiedz, że warto bo od takich prawdziwych, normalnych ludzi dużo się można nauczyć. Tu aż bucha od miłości, szacunku, tolerancji, wsparcia i poświęcenia:-) Dziękuję za mile spędzony z Wami czas:-)
  Pozdrawiam Was serdecznie:-)
  Rena
  P.S.
  Będę tu zaglądać:-) A cukinię jutro robię!

  1. Em… zaniemówiłam. Wzruszyłam się. Dziękuję. Bardzo to dla mnie wazne, bo co moment mam spadki blogowej formy mysląc i podglądając lepszych, mądrzejszych, bardziej popularnych. Wielkie dzięki i smacznego!:)

Dodaj komentarz

6 + 1 =